Különleges légimentős véradás lesz Budaörsön
- Budaörsi INFÓ
- 2023 szeptember 22.
(Budaörs, 2023. szeptember 22. – Budaörsi Infó) 2023. szeptember 30-án, szombaton 11.00 és 18.00 óra között rendhagyó véradást tartanak a Magyarországi Légimentésért Alapítvány és a Magyar Vöröskereszt közös szervezésében.
Helyszín: Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand 2040 Budaörs, Hársfa u. 6.
A véradás napján egyenek rendesen, igyanak legalább 2 liter folyadékot és hozzák el eredeti TAJ-, lakcím kártyájukat és személyi igazolványukat.
Ezzel egyidőben Hősképző program keretében különböző korosztályoknak nyújtanak lehetőséget, hogy kipróbálhassák és gyakorolhassák az újraélesztést, a stabilizáló pozíciókat, sebek és törések ellátását, kötözési módok alkalmazását.
Készülnek kisgyermek és felnőtt ambu babával is, melyeken az érdeklődők interaktív módon tudnak bekapcsolódni a programba.
A néhány kérdésből álló Vöröskeresztes totó megválaszolását apró ajándékokkal jutalmazzák.
Az uszoda melletti füves részen a légimentő bázisról megérkezik a mentőhelikopter, amibe be lehet ülni és fotókat is készíthetnek, az érdeklődők.
(Budaörsi Infó)
facebook:
0 Komment