Legfrissebbek
-
Országos tűzgyújtási tilalom lép életbe a hőség és a szárazság miatt
-
Kertmozi a Jókai Mór Művelődési Háznál: a Szenvedélyes nők című filmet vetítik
-
Forgalomkorlátozás lesz a hétvégén a főváros több pontján
-
Tiszteletbeli Bleyer-díjat kapott dr. Gajdos-Frank Katalin / Ehren-Bleyer-Preis für Dr. Katalin Gajdos-Frank
-
Harmadfokú hőségriasztás lesz: Budaörsön is hűsölőhelyek segítik a lakosságot
-
Július 1-jén szünetelnek az egészségügyi rendelések Budaörsön
-
Június 30-ig lehet véleményezni az új vagyonvisszaszerzési hivatal létrehozását
-
Szombattól harmadfokú hőségriasztás lép érvénybe az egész országban
-
Ideiglenesen lezárták a Tárogató utcai játszóteret
-
Késik a Domb utca felújítása, de július elején újraindulhat a forgalom
-
Elkészült az új járda a Föveny utcában
-
Szuperhatóság – Közbeszerzésből élő cégeket vizsgálna az új vagyonvisszaszerzési hivatal
A Meló-Diák több mint 1000 partnerénél 14-18 ezer diák dolgozott a nyáron; ebben az időszakban a diákszövetkezeten keresztül munkát vállaló fiataloknak 4,887 milliárd forint munkabért fizettek ki; a ledolgozott órák száma 3,234 millió volt, az átlag órabér meghaladta az 1500 forintot – közölte Kott Zoltán, a Meló-Diák Holding ...
- Budaörsi INFÓ
- 2022 október 22.
- Budaörsi Hírek, Kiemelt
- 0 Komment
(Budaörs, 2022.október 22. – Budaörsi Infó / budaors.hu) 2022. október 18-án a Városházán az önkormányzattal együtt budaörsi kis- és nagyvállalatok, valamint civil egyesületek és non-profit szervezetek alapítóként írták alá a közös ...


Legutóbbi hozzászólások