A napokban nyílik meg Budaörsön Magyarország első kiállítási rendszerű lakberendezési áruháza
- Budaörsi Infó
- 2012 december 02.
A Trendlakás több ezer négyzetméteres lakberendezési komplexumban elhelyezkedő, jelenleg 20 önálló márkastúdiót felvonultató, minden igényt kielégítő minőségi lakberendezési áruház.
A Trendlakás a beszállítókkal együttműködve létrehozott egy új üzleti modellt, mely révén a gyártók és a vevők közvetlen kapcsolatba kerülhetnek egymással. A Trendlakás a márkák bemutatótermeként működik,így a közvetítői költségeket kikerülve, a kiállított termékekhez a vevők a legkedvezőbb piaci feltételekkel juthatnak hozzá. Mindez főleg annak köszönhető, hogy a közös kiállítótérrel és a költségek megosztásával a működési terhek jelentősen csökkenthetők.
Az áruháznyitó ünnepségre 2012. december 5-én, 13:00-kor kerül sor az RS Bútoráruházban.
A megnyitón többek között ismertetik a Magyarországon eddig egyedülálló, új üzleti modellt, valamint bemutatják az Extraform egyedülálló interaktív ülőgarnitúra tervező szoftverét. A terméket speciáisan a magyar piacra, a Trendlakásban történő piaci bevezetésre fejlesztették ki.
Az eseményen ajándékokkal is kedveskednek majd a sajtótájékoztatón részvevőknek. Kedvezményes törzsvásárlói kártya, ajándék bor, illetve három ajándékcsomag is kisorsolásra kerül.
facebook:
0 Komment