2025. április 25. péntek van. Márk névnapját ünnepeljük.

Kizárták az idegenkezűséget a Budaörsnél holtan talált csecsemőnél

Kizárta az idegenkezűséget a szombaton egy Budaörs közeli ingatlanban holtan talált kilenc hónapos csecsemőt vizsgáló orvos – közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője vasárnap az MTI érdeklődésére.

 

Beluzsárné Belicza Andrea tájékoztatása szerint a halottszemle alapján kijelenthető, hogy a gyermek nem idegenkezűség következtében vesztette életét; hogy mi áll a tragédia hátterében, azt a boncolásnak, valamint a szakértők bevonásával indított közigazgatási eljárásnak kell kiderítenie.

Egyelőre arra a kérdésre sincs válasz, hogy pontosan mitől vesztette eszméletét a csecsemő mellett megtalált anya – tette hozzá a szóvivő.

Beluzsárné Belicza Andrea szombaton tájékoztatta az MTI-t arról, hogy meghalt egy kilenc hónapos csecsemő, édesanyja pedig eszméletét vesztette; mindkettőjükre a gyermek apja talált rá Pest megyében, a farkashegyi repülőtér közelében, egy hétvégi faházban.

A haláleset körülményeiről a szóvivő csupán annyit közölt, hogy a rendelkezésre álló információk szerint az anya valószínűleg az átéltek hatására lett rosszul.

facebook:

0 Komment

Válasz küldése

Be kell jelentkeznie, a komment írásához.