Módosítják a tereléseket az M1-esen a rendkívüli hóhelyzet miatt

(Budaörs, 2026. január 7. – Budaörsi Infó) A bővítési munkálatok miatt több helyen terelésekkel tele M1-esen módosítják a forgalmat, így Biatorbágytól Bicskéig, a 19-37 km között Hegyeshalom felé rövidesen három sávon engedik a forgalmat, Budapest irányába pedig csak egy sáv lesz járható – írja az Útinform.

 

Az Útinform éppen aktuális hírei szerint az elakadt kamionok miatt jelenleg is jelentős fennakadások vannak az M1-es autópályán Biatorbágy és Tatabánya között. Budapest felé a 60-56 km között, Hegyeshalom irányába a 48-52 km között időről időre kamionmentés miatt áll a forgalom.

Mindkét irányban több km-es a torlódás. Sokan kerülnek személyautóval az 1-es főúton is, így Óbarok és Bicske között is nagy a forgalmi dugó.

A rendkívüli hóhelyzet miatt átépítik a terelést az M1-es autópályán. Biatorbágytól Bicskéig, a 19-37 km között Hegyeshalom felé rövidesen három sávon engedik a forgalmat, Budapest irányába pedig csak egy sáv lesz járható. 

Az M1-es autópálya Hegyeshalom felé vezető oldalán, az M0-s autóúttól Szárligetig az erős havazás miatt szakaszos torlódás alakult ki.

Az ellenkező oldalon Tata és Bicske között szintén jelentős a torlódás. Aki teheti az 1-es főúton kerüljön!

Baleset történt az M3-as autópálya Budapest felé vezető oldalán. A 151-es km-nél az M30-as autópálya csomópontjánál. Egy sávot lezártak.

A 12-es főúton, Zebegény térségében egy kamion megcsúszott és keresztbe fordult a főúton. A 21-es km-nél megállt a forgalom.

A 31-es főúton Jászapátinál két személyautó ütközött össze. A 95-ös km-nél félpályán haladnak a járművek.

A 49-es főúton, Ököritófülpös térségében két személyautó ütközött össze. A 34-es km-nél a forgalom félpályán halad

Komárom-Esztergom vármegyében, Szárliget térségében, a Biatorbágy-Tatabánya összekötő úton, Szárliget térségében egy busz megcsúszott az úton, ezért megállították a forgalmat a 31-es km-nél.

 

(Budaörsi Infó / Forrás: Útinform / A kép csak illusztráció.)

facebook:

0 Komment

Válasz küldése

Be kell jelentkeznie, a komment írásához.