Kerékpáros felvonulás Budaörsön
- Budaörsi INFÓ
- 2019 augusztus 23.
(Budaörs, 2019. augusztus 23. – Budaörsi Infó) Kerékpáros felvonulás lesz Budaörsön 2019. augusztus 30-án 16 órától.
Szeretettel várnak minden érdeklődőt, kerékpározni vágyót, lelkes amatőrt vagy profi sportolót, fiatalt és kevésbé fiatalt, legyen akár budaörsi vagy környékbeli, hogy 2019 augusztus 30-án, hogy együtt TEKERJÉK KÖRBE BUDAÖRSÖT!
A kerékpár hiánya sem kizáró ok (lásd lejjebb!).
A rendezvény célja a kerékpározás, az egészséges és környezettudatos életmód, a biztonságos közlekedés, illetve a közösségi kerékpározási élmény egy kis darabjának biztosítása a budaörsi és környékbeli lakosok számára!
PROGRAM
GYÜLEKEZŐ: 16:00 Az Önkormányzat parkolójában.
INDULÁS: 17:00 start, az egybegyűltek köszöntését követően.
ÉRKEZÉS: kb. 18:00 PostART Kávézó.
Ajándék zsíros kenyér + igény szerint sör, innivaló vásárlási lehetőség.
EXTRA
Decathlon felajánlásával:
– Rajt előtt és a finish után a hozzájuk betérők kerékpárjának átvizsgálása, valamint beállítása.
– Lehetőség nyílik teszt kerékpárok igénybevételére, mind országúti, mind mountain bike kategóriában.
– Minden érdeklődő Decathlonos nyakbaakasztó ajándékban részesül a finisht követően!
CU Impex Kft. felajánlásával:
– A szeptember 15-én megrendezésre kerülő Budaörsi félmaratonon tombolával kisorsolt részvételi lehetőség, a nyertes által választott távon. (Távok: 21, 14, 7 km, csapatban 3×7 km, gyermek 2 km-es futam 3-14 éves korig). A tombolára való feliratkozási lehetőség 16-17 óráig lehetséges az önkormányzat parkolójában, keressétek a Fillarisokat!
Ride’n Supply:
– OTE sporttáplálék-kiegészítő termékek bemutatója az érdeklődőknek és vásárlási lehetőség! (pl. a Budaörsi Félmaratonra tökéletes lehetőség)
TerraDelSud:
– Minőségi olasz ételek bemutatója kóstolási és vásárlási lehetőséggel az érdeklődőknek! Kihagyhatatlan lehetőség az itáliai ízek és hangulat felidézésére.
!!! Fontos !!!
Rendőri kísérettel fog menni a kerékpáros csapat, ennek ellenére mindenki ügyeljen környezetére, egymásra és a KRESZ betartására. Fejvédő használata erősen javasolt, a felvonuláson mindenki saját felelősségére vesz részt!
Az eseményt a Fillari Team Budaörs Kerékpáros Sportegyesület szervezi, tagjai kísérik a résztvevőket, az ő utasításaikat mindenki tartsa be, illetve a felvonulást ők vezetik és zárják.
(Budaörsi Infó)
facebook:
0 Komment